TOKIO HOTEL RULES!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES!!!!!

Za sve Tokio Hotel Obozavaoce!!!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj se

 

 TH

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
My_Love_Bill
Admin
My_Love_Bill


Ženski Broj poruka : 73
Godina : 29
Location : Lost In My Own World
Datum upisa : 05.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 3:55 pm

Ovde pisete sta je pisalo o njima u novinama. mozete postavljati i slike iz casopisa.
Nazad na vrh Ići dole
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:47 pm

Ewo jednog...

Prije svega, da vam se zahvalim jos jednom sto ste mi dozvolili da vas pratim na putovanjima i gostovanjima sirom svijeta.
TOM: Nema problema Sascha, ti si nas haver! (svi se smiju)
BILL: Nemote nam zamjeriti sto se smijemo, ali je Tom do maloprije smisljao nekakve rime, da se ubijes koliko su glupe. (svi se smiju)

To je razlog vaseg nekontrolisanog smijeha. (smijeh) Je li tako? A kako idu te rime?
GUSTAV: Nesto kao, na engleskom su: I am one big horse, but Bill is worse, worse, worse. (Ja sam jedan veliki konj, ali Bill je gori, gori, gori.) (loooool XD) (smijeh)
BILL: Imaju i neke kao: I am so nice, I am so hot, I am everything that you are not! (Ja sam tako dobar, ja sam tako hot, ja sam sve sto ti nisi) (smijeh) Eto, mozete li misliti koji je on idiot kada misli da je hot?
TOM: Ma jebi se, Bille. Meni je dobra ta i: Fuck your monkey, your hair funky, fuck cat, fuck school and maths. (Jebo te majmun, tvoja smijesna frizura, jebo te macka, jebo te skola i matematika). (smijeh) Zar nije dobra?

Bas su super! (smijeh)
GEORG: A da samo cujete kako idu Billove rime! (svi se smiju)

Repaj nam malo, Bille.
BILL: Malo sam izmjenio rijeci, ali skontaces. I love my nail, I love Tally Weijl, I love mucchy my little Gucchi. (Ja volim svoje nokte, ja volim Tally Weijl, ja volim tako puno moj slatki Gucchi.) (smijeh) Ovu sam skontao namjerno da ispadnem peder za svoje antifanove. (smijeh) Oni to vole. Imam jos jednu: Antifans sad that I am gay, cause I have black nail, long hair, dark eye, but they can fuck themself, cause all that is only mine. (Antifanovi kazu da sam peder, jer imam crn lak na noktima, dugu kosu, tamno nasminkane oci, ali se mogu sami sa sobom jebati jer je to moje a ne njihovo.) (svi se glasno smiju).

Aha, super su. Vi ste neuspjeli reperi, (smijeh), ali ima nade. Mozda nesto postane od vas. (smijeh). Ajde da se mi vratimo na ozbiljniju temu. (smijeh).Ozbiljno! Bill, gdje pronalazis inspiraciju za pisanje pjesama?
BILL: Ma ne znam, sve to zavisi od raspolozenja i okoline oko mene, atmosfere. Nekada se osjecam tako grozno, kao da sam svima na teretu, da ni za sta nisam stvoren, i tada pisem neke depresivne pjesme. Tako se osjećam uglavnom, kada ne mogu odjednom otpjevati onako kako sam zamislio. Npr. kada sam napisao pjesmu „Schrei“ i kada je sve bilo gotovo, znao sam da moram izvjezbati glas barem capelom, medjutim ja nisam htio i kada sam dosao do refrena nisam mogao tako vristati, jer mi glasne zice nisu bile zagrijane.. E onda sam napisao pjesmu „Schwarz“.
TOM: Ljudi se inace iznerviraju radi nekih gluposti.
GEORG: Da, naprimjer maloprije je Tom poceo histerisati po stanu jer ne zna gdje su mu crne TOMMY HILFIGER bokserice. (smijeh)
TOM: Ali ozbiljno, sto nekome trebaju moje bokserice?!
GUSTAV: Jesi li ikada pomislio da si ih ubacio na pranje? (smijeh)
TOM: Ozbiljno? (izgubljeno pita, dok se ostali smiju)
GUSTAV: Ma daj, molim te.......(smijeh)
TOM: Jesu li ozbiljno na pranju? (smijeh)
BILL: Tome, necemo o tome raspravljati.
TOM: Jebi se, gdje su mi proklete bokserice? (smijeh)

Kako je vama zanimljivo...... (smijeh). Da li ste zadovoljni svojim koncertima u inozemstvu?
BILL: Dali smo sve od sebe......
TOM: (prekida Billa) Ja samo hocu svoje bokserice! (smijeh)
BILL:......a posjecenost je bila velika. Dok smo bili u Britaniji, pred sami koncert me je uhvatila takva nervoza da nam niko nece doci.
TOM: Jebala te tvoja nervoza, covjece samo trazim proklete bokserice! (smijeh)
GUSTAV: (smije se) Tome, molim te, kasnije cemo rijesiti to za bokserice.
TOM: Ali vi ne shvatate, ja sam bio emotivno vezan za te bokserice! VI nemate osjecanja! Znate li vi u kakvoj sam ja depresiji zbog toga?! Ocigledno ne znate kada se tako hladnokrvno ponasate, bestidinici! (govori kroz smijeh)
GEORG: (smijeh) Ovako je nama svaki dan. Tom dozivi svojih pet minuta, i prvo se zeza, a nakon toga ce opet histerisati zbog bokserica. (smijeh)
TOM: (trlje oci kao beba kada place i govori) Mamaaaaaaaaaa, hocu bokserice! (smijeh)
BILL: (sapce Tomu na uho) Noge cu ti polomiti kada se vratimo u stan, prekini sa tim glupostima i uozbilji se. (smijeh)
Da se vratimo na temu......sto se mene tice zadovoljan sam turnejom u inozemstvu. U svim gradovima u kojima smo svirali bila je velika potraznja za kartama i jako nam je drago zbog toga. Kada smo imali koncert u Poljskoj, to je bio opci haos. Na koncert su dosle i nekoliko grupa djevojaka sa balkanskog poluotoka, sto nas je jos vise motivisalo da napravimo nekoliko koncerata tamo. Ionako, 2007. godina je upravo za to rezervisana.

Kako se vasi roditelji ponasaju zbog vase slave?
GEORG: Sto se mene tice, tu nema nikakvih problema jer su me uvijek podrzavali.
GUSTAV: Slazem se sa Georgom.
BILL: Nama nikada ne prave probleme sto se tice nastupa, spotova, izgleda. Npr. kada je nasa mama prvi put vidjela spot za pjesmu „Schrei“, samo je pitala da li se mi ponasamo onako na zabavama. (smijeh) Kada sam joj pokazao novu tetovazu, ona se zgrozila. (smijeh) Kaze da je dobro sto joj nisam rekao da cu se tetovirati prije, jer bi mi drzala pridike. (smijeh) Nas otac je onako cool sto se tice tih stvari, ali ga nerviraju nasi antifanovi.
TOM: Da,smirimo ga tako sto mu kazemo da je vazno da se o nama prica, to je dokaz da im je koliko toliko stalo do nas! (smijeh)
BILL: Kada ludujemo na sceni i na party-jima nase starce hoce da infarkt uhvati.
TOM: A od onih raznih cura koje se javljaju da su bile sa nama, i ono da sam bio sa 25 djevojaka, slike sa onim curama, starci prave komediju. Stalno nas zezaju oko toga. (smijeh)

Vama je zivot, izgleda, super.
BILL: Ne, nama nedostaje toliko stvari.
TOM: Neki nasi prijatelji iz djetinjstva okrecu glavu od nas, jer smo sada poznati. Dosta ljudi takodjer je postalo tako bolje prema nama i ljubaznije, pa se tek sada vidi njihovo pravo lice. Kada si poznat dosta dragih stvari izgubis.
BILL: Da, slazem se sa Tomom. Iako Tomu do toga nije toliko stalo, meni je takodjer jako vazno imati djevojku koja ce uvijek biti uz mene. Koja ce me u svemu razumjeti. Prije svega, je tesko naci djevojku koja nije sa tobom jer si poznat. Sumnjam da bi sve ove cure tako vrictale za nama da smo ostali samo djeca iz ulice, mislim ono, i sva ta ljubav prema nama nije ona ljubav koju razmjenjuju momak i djevojka. Sada je još tese naci djevojku.

A kada bi je nasao.....
BILL: Kada bih nasao osobu koja je bas za mene, bio bih presretan. Ali ta djevojka bi morala dosta toga da trpi. Prije svega svu tu, najvjerovatnije, mrznju mojih fanova prema njoj, onda bi morala trpiti moja putovanja, ne bismo puno vremena provodili zajedno. Razni tracevi koji bi se sirili oko mene, fotomontaze, djevojke koje su placene da bi glumile moje bivse djevojke, fanove sa kojima se ja odnosim prije svega prijateljski, ali i to bi joj sigurno smetalo. Mozda bi neka i presla preko svega toga, ali je najgore to sto je meni muzika na broju jedan. Tu su takodjer moja mama i Tom, a onda bi se ona nasla tek na drugom mjestu. To bi je vjerovatno najvise pogodilo.

Lijepo si nam to ispricao (smijeh). Hvala na intervju-u i pune srece u daljem radu. Mi se opet vidimo, je li tako?
TOM: Tako je, a sada zurim odoh po svoje bokserice!
GEORG: Vidimo se, Sascha!
GUSTAV:Caoooooooooooooo!
BILL: Hvala, mi cemo se naravno jos vidjeti. Pozdrav i veliki poljubac svim fanovima Tokio hotela!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:48 pm

Owaj je iz BRAVO-a, kad je izashao ‚‚Der Letzte Tag‚‚

Ko su zapravo TH?Imaju li one-night-stands?Kako flertuju?Bill,Tom,Georg i Gustav nam to otkrivaju exkluzivno u Bravo intervjuu...

Naziv vaseg novog singla je "Der letzte Tag".Zadnjeg dana trebate u svemu uzivati ili..??

Tom:Postoji puno trenutaka u zivotu za koje ne zelis da se zavrse.Na primer:Lep dan sa tvojim najboljim prijateljima,super provod sa obitelji i dobra veza.
Bill:Treba se uzivati u tim trenucima,iako se cesto misli na kraj te veze ili lepog dana.Ponekad je bolje ne znati da je vec kraj-o tome govori Der letzte tag.

A sta je sa prekidima???Jel ste to vec prosli?

Bill:Da,vise puta!Jako sam los u prekidanju sa devojkama... Sad

Zasto?

Bill:Smatram da nema nikoga ko preteruje vise od mene!Jednostavno to ne mogu reci nekom u lice.Tako mi je zao!(kako mi je dobal)
Georg:Ali trebas to reci nekom lice u lice.SMS apsolutno ne dolazi u obzir!
Bill:Preko SMS-a je lose-ali moram reci da sam to ucinio...Sad mi je zao zbog toga!
Georg:Da,to je tako neosobno.Ali i ja sam to ucinio Smile

Kako napisete takav SMS?

Bill:Ja bi najverovatnije napisao pismo i duze razmislio o njemu.Kratak prekid preko poruke moze toliko toga da unisti.Kad volis nekog,tesko je da mu to kazes lice u lice.Ali jednostavno ne zelis da budes sa nekom osobom vise...

Dobijete li odgovor?

Bill:Ne,vecinom nista!
Georg:Nista,barem jedan dan!Ako se uopste i nesto sprema!
Bill:Nikad se nisam svadjao sa bivsim devojkama,uvek ostanemo u kontaktu!(Joooj sto ga wojim...kako je meden....)

Imate li savet kako prekinuti?

Georg:Kad zagusti budite iskreni i otvoreni.Mozete to reci na lep nacin.Nesto kao:"Zadnji put je bilo malo dosadno,ne zabavljam se vise kao nekada..." *Svi se smeju*
Tom:Kao:"Ti-nisi vise tako dobra!" *Smeje se opet*(ajoj Tom…)

Sta je sa One-night-stands?Je li uvek jasno da je gotovo nakon samo jedne noci?

Bill:Zelim nesto da razjasnim na pocetku:Za mene,nesto tako ne postoji.Za mene postoje samo ozbiljne veze!Kad bi mi se dogodila one-night-stand,na pocetku bi razjasnio situaciju!(to je moj Billsek Smile
Tom:Sranje!Ne ides svuda da razjasnjavas situaciju.Kao neki ugovor!Mislim da je jasno kako ce stvari teci,ne moras o tome ni govoriti na neki poseban nacin!
Bill:Ne,siguran sam da NIJE svima jasno od pocetka!
Tom:Pa naravno da jeste!
Georg:Pa mozes to reci na lep nacin...
Tom:*Smeje se*:"Vidimo se ove veceri i mozda ponovo za dve godine...!"(Aaaauuuu Tom...ti si very, bad boy!!!rrrrrr)

Gustav,sta ti mislis o One-night-stands?

Gustav:Pa ne kazem:"Danas idem u diskoteku da pokupim neku devojku".To jednostavno nisam ja!

Imate li neke trikove da bi osvojili devojku?

Tom:Nemam trikove,samo procenim kakva je situacija i to je to...
Georg:Nikad ne reci nesto kao:"Tvoj otac je pokupio zvezde s neba i stavio ih u tvoje oci".To je tako sramotno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:49 pm

Owaj je iz YAM-a, smeshan je...LOL

Yam:E pa momci jeste raspolozeni za jedan kraci interview?
Bill:jesmo
Tom: pa i ne bas
Bill: ma jesmo (i prosapuce tomu “ucuti”)
Yam: culi smo da je neko od vas spavao sa 26 devojaka!jel to tacno?
Bill: mislim da znam na koga je to pitanje usmereno!
Tom: ha ha…aj’ dalje
Yam: pa odgovori
Tom: ma niko
Bill: mozda georg!Ha ha ha...
Tom: hvala
Yam: pa Bill reci da ces iskreno odgovoriti na sledece pitanje!!!
Bill: evo pricam.Ajde.
Yam: da li si nekada spavao sa devojkom?
Bill:ooo dal’ da me batalite vise sa tim pitanjem ljudi!!!!!!!!
Tom: ha ha ha …e pa brate jednom je i to moralo da se desi.
Bill:e,nije i nece!!!
Yam: pa jel jesi?
Bill:jesam, a mozda nisam
Tom: jao majko…
Bill: cuti tamo
Tom:a sta vise seres (bip) reci jebote da…
Bill:ma sta se ti nerviras kada znas sve!
Tom: pa zna i mama
Bill:ne zna mama!
Tom:zna
Bill: ne zna!osim ako…
Tom:Ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!
Bill:u kretenu!!!Reko si joj?
Tom:mozda!
Bill:aaa…Savetujem ti da trcis u hotel posle intervijua!!!!!!!!
Tom:E ajde jel gotovo
Bill i Tom: zurimo
Yam:dobro dobro idite.Samo jos nesto:kako ste se odabrali za taj stil?
Tom: pa ja volim da nosim ono sto se slaze.
Bill:da da te crne patike I braom majca ti se bas slazu!
Tom: bolje ti cuti imas roze gace!
Yam: ha ha ha!!!!!
Tom: sto je ovde hladno.
Bill: pa ja ti lepo kazem da obuces onu belu majcu!
Tom:izvini mama!!!e sinoc kakva je kisa bila ono u zivotu nisam video!
Bill: video si samo ne bez kisobrana.mogao bi da se posle sexa setis necega kao sto je recimo da poneses kisobran.
Tom: am…jel kraj konacno?
Bill: ajde Tomasu je zima!
Tom: ha ha !Cuti MECKI
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:50 pm

Jedan o Billu...

Što napraviš odmah nakon što se ustaneš ujutro?
Bill: Otuširam se.

Što ti je najvaЕѕnije u Еѕivotu?
Bill: Obitelj, bend

Što nosiš dok spavaš?
Bill: Bokserice

Bez cega ne moЕѕeš izaci?
Bill: Bez mobitela

Cega se bojiš?
Bill: Morskih pasa

Koja je tvoja najveca strast?
Bill: Pisanje pjesama, pjevanje

Što ti se na sebi ne svida?
Bill: Moja nestrpljivost

Gdje se vidiš za 10 godina?
Bill: Na velikoj pozornici nadam se

Što bi ucinio da imaš jednu Еѕelju?
Bill: ЕЅelio bih biti nevidljiv na jedan dan

Što se nikad nisi usudio ali bi Еѕelio probati?
Bill: Ronjenje

Imaš li neke ''tikove'', kao npr. griЕѕenje noktiju?
Bill: Cesto drmam nogom


Što bi promijenio u ovom svijetu?
Bill: Više pravde za sve!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:53 pm

Jedan stariji...O Tomowim blamazama je...

Sta za vas uopste znaci ljubav kao rec?

BILL: Za mene je to jedan prelep nacin da nekoj osobi iskazes koliko ti je stalo do nje ili njega.U mom zivotu ljubav igra jednu veliku ulogu i u privatnom zivotu i u muzici.Tako mislim da je ljubav nesto sto je od velike vaznosti za svakog normalnog coveka

TOM: Bill je sve ovo lepo rekao (smeh),ali ja se ne slazem s tim..Rec ,,ljubav" je po mom misljenju sinonim za privlacnost,strast i slicno.Ja mislim da prava ljubav ne postoji! Sve te duge veze su uglavnom navike jedne osobe na drugu.Znate ja nikad nisam osetio pravu ljubav....

BILL: Jesi ali neces da priznas!(smeh voditelja i ostatka grupe osim Toma)

TOM: Dopusti da zavrsim.Ja nikad ama bas nikad nisam devojci rekao da je volim jer to nisam ni osecao.Pa nije ni ona meni ali na mene to jednostavno ne utice.Ja sam imao devojke koje zele samo provod kao i ja tako da tu nije bilo nesuglasica.

A Ann-Katherin....?

TOM: Ajoj ne zelim jednostavno ponavljati sve to.O njoj nemam nista lepo reci jer je imala cilj da mene unisti kao i moju grupu.To joj ocigledno nije usprlo samo je sebe pokazala kao zadnju ........ma nije vazno!!!!!

BILL: Mozete li preci na sledece pitanje? (tisina i ozbiljnost u studiju)

Kada ste doziveli svoj ,,prvi put" i u kakvom vam je secanju ostalo?

TOM: Ja sam svoj prvo seksualno iskustvo doziveo sa trinaest godina (smeh u studiju) ali zato ne bih zeleo da zalazim u neke detalje.Dosta sam rekao.

GEORGE: Ja sam takodje doziveo svoj prvi put ali ne tako rano kao Tom(smeh) ja sam ga doziveo sa sedamnaest godina.I ostalo mi je u lepom secanju mada je sve to bilo pomalo nespretno i smesno ali eto..

GUSTAV: Ja ne bih zeleo da govorim o svojim seksualnim iskustvima.

A,ti Bill?

BILL: Sta ja? (smeh)

Tvoj seksualni zivot?Da li si ga doziveo?

BILL: Mozda jesam-mozda nisam...(smeh)

Sta to znaci?

BILL: Pa da ga mozda jesam doziveo a mozda nisam...Shvatate?

Tesko ali nema veze.Vasa najveca neugodnost u zivotu?Vezana za ljubav sex devojke i slicno.

TOM: Ja sam ih mnogo doziveo ali evo nekoliko. Dok sam isao u skolu znaci pre nase popularnosti imao sam devojku sa kojom sam se super slagao .Medjutim od nekud su pokrenutne glasine da sam ja pricao kako je ona dobra riba da je glavna u krevetu i slicno.Ali ja to stvarno nisam rekao.I jednom kada sam stajao na igralistu sa prijateljima tu je takodje bila i cela skola.Kada odjednom vidite moju devojku.......(smeh)....kako zajapureno ide prema meni.....(smeh)......i nije mi ni prisla kako treba niti sam se pripremio na ono sto sledi kada je samar...

BILL: I to ne samar vec samarcina....(smeh)

TOM: Da i Bill je bio tu.Da nastavim kada je samar meni legao na obraz.I to nije nazalost zahvatila samo obraz vec pola face.To je stvarno zabolelo.

BILL: Tada je cela skola pocela da se smeje....Naravno i ja.....(smeh)

TOM: Da da.Nisi se mogao suzdrzati nego si se smejao rodjenom bratu.I to blizancu.(smeh)

BILL :Trebali ste to videti.Ali je ta devojka bila ljuta crvena od besa.....Grozno!(smeh)

TOM: Ali to nije bilo najneugodnije.Slusajte sad ovo.....

BILL: Pre nego sto pocnes samo da kazem da se ne iznenadjujete za Tomove blamove jer je imao i previse devojaka pa su mu su se vecina....kako da kazem...OSVECIVALE!

TOM: Tada sam imao15 godina ustvari tek sam napunio.I imao sam devojku...

BILL: Citaj ,,devojku zeljnu sexa"(smeh)

TOM: Ha ha ha.Nije smesno(smeh).Da nastavim.....Da imao sam devojku s kojom sam se cesto nalazio znaci dosta smo izlazili t.j. isli jedno kod drugog i slicno.Kada god samo bili kod mene bili bismo sigurni da nam niko nece smetati i ulaziti pa smo mogli raditi....sta hocemo....(smeh).......Shvatate?I jednom prilikom kada smo bili kod nje oboje smo zeleli ,,znate vec sta".Mislim sasvim smo normalno normalno pricali kada je ona pocela da me ljubi i slicno.Ja sam njoj govorio da prekine jer ako me ,,uhvati to" gotovo je (smeh)! I ona nije prestala sto je uzrokovalo ono sto je uzrokovalo.To jeste zavrsili smo u krevetu(smeh publike)!I nakon sto se atmosfera usijala na vrata njene sobe su.....(smeh).....se......(smeh)......pojavili.....(smeh)....

BILL: Prekini se smejati i nastavi (smeh)

GUSTAV: Sto se toliko smejete?(smeh)

TOM: Kada su se na vrata njene sobe pojavili ni manje ni vise nego njeni roditelji.(smeh)Ne znam kako sam to preziveo.Uglavnom kada su nas ugledali njena majka je samo tiho promrljala:,,Izvinite" i izasli su iz sobe.Oboma se promenila boja lica.Nakon toga sam odmah ustao pozdravio se sa devojkom i onda sam otisao kuci.(smeh)

BILL: Ali to nije sve,Sedmicu nakon toga ja i Tom smo otisli u obliznji market da kupimo neke sitnice za put.Trebali smoda idemo u posetu kod naseg oca.I na kasi bilo je nekoliko ljudi ispred nas mi smo stajali i gledali kondome.Ustvari cudili smo se zasto neko bira kondome na osnovu mirisa i boje.Tad je Tom uzeo jedno pakovanje kondoma i rekao:,,Eh ovo cu ja uzeti" tada se samo salio....(smeh blizanaca).......Kada je covek tacnije otac od devojke s kojom ga je zatekao u krevetu rekao da njegova cerkao vise voli miris jagode i crvenu boju pa mu je pruzio druge kondome....(smeh)!Ja sam tada kako da kazem umro od smeha a Tom se okrenuo meni i rekao:,,Bill cekam te napolju!".Ali tu se nije zavrsilo taj covek je rekao i to meni-MENI da ce on platiti te kondome i upitao me je koju boju i miris tom najvise voli.Ja sam se smejao i dao mu kondome sa mirisom lubenicom....(smeh).......I ja sam platio sta sam imao i izasao.Ja i Tom smo stajali mozda pet minuta ispred marketa i smejali se onome sto se prethodno dogodilo.I taman kada smo krenuli kuci isti taj covek je prisao Tomu i rekao:,,Sine ja sam jos uvek mlad da bih bio deda.Evo ovo je od mene....-tada je pruzio kondome-.....za tebe i moju kcerku.Pa se pazite." Tom je nepomicno stajao neko vreme i onda je rakao sto naravno nije bilo lepo od Toma:,,Znate gospodine ja ako sam mlad ne mora da znaci da sam glup i neiskusan.Kuci imam milion pakovanja kondoma i posledje sto mi treba jesu vasi kondomi i reci podrske.Osim toga ako vas bas zanima ja i vasa kcerka vise nismo u zajedno tako da nemate sta da budete zabrinuti jedino ako joj nije neko drugi napravio dete.Ali ipak vam hvala.Mojoj sadasnjoj ovi sadasnji kondomi sigurno svideti"(smeh u studiu)Tada se okrenuo i otisao.A ja sam se gospodinu izvinuo i trceci otisao za Tomom.

TOM: Kada sam spomenuo tu drugu devojku tada je nisam imao ali sam to rakao da se otarasim tog gospodina.Ali bila je istina da sam raskinuo sa njegovom kcerkom.

BILL: T.j. ostavio si je fino joj dao nogu kao da se niste ni poznavali.I nakon toga me je zvala zaustavljala na ulici plakala na telefon prepricavala vas sex i da nespominjem.Hvala Tom puno hvala.

TOM: Takav sam bio i ostao....

GEORGE: Da vi samo znate kako je nama ziveti sa santom leda.

TOM: Pa nisam valjda takav?

GUSTAV: Georg pa nisi ni ti nista bolji!(smeh)

Hvala na gostovanju i Tom zelim ti puno srece u ljubavi .

TOM: Hvala vama a sto se ljubavi tice...tesko da ce ici tako lako.

BILL: Hvala vama na pozivu.

GUSTAV: Nema na cemu.

GEORGE: Nema na cemu i drugi put.Hvala

BILL:Cao (mase publici)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
an@tokiohotel

an@tokiohotel


Ženski Broj poruka : 37
Godina : 29
Location : With Tokio Hotel (...in my mind only...)
Datum upisa : 27.11.2007

TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 8:54 pm

Neki tamo...

Okruženi šestoricom tjelohranitelja u studio norveške nacionalne televizije ulazi Tokio Hotel.Djevojke u publici histerično vrište,iako se od krupnih bodyguard-a momci ne vide.Tek što su se približili voditelju,Bill Kaulitz,frotmen grupe,je zaprepastio publiku.Nosio je majicu sa izuzetno provokacijskim natpisom za antifanove.Drečava žuta majica sa velikim crnim natpisom „KILL BILL“ i ispod natpisa njeova sopstvena slika prekrižena sa dvije linije.Na leđima majice piše „TOKIO HOTEL ANTIFANS“.Kada se pojavio osmijeh na Billovom licu,publika se podigla na noge i u znak oduševljenja zapljeskala hrabrom momku.
Bill,kakva je to majica?
BILL:Znate šta,ja nemam ništa protiv svojih antifanova,iako oni mene mrze.Ja nisam na tom nivou,uvijek pokušavam biti iznad i nekim provokacijama uspjeti da odbranim sebe,i svoje fanove.Meni ne smeta što oni mene vrijeđaju.Ja sam takva osoba i uopšte me nije briga za tuđe loše mišljenje,meni je važno da se drugima sviđam i da me vole.Ali mi smeta što vrijeđaju moje fanove,porodicu,prijatelje,ljude koje volim,ljude koji nisu ni za šta krivi.Ako im se sviđam to je stvar ukusa.Ovu sam majicu namjerno obukao da bih provocirao moje drage antifanove. (smijeh)
Zanimljivo.
TOKIO HOTEL: (smijeh)
Spot za pjesmu „Der letzte Tag/Wir schliessen uns ein“ je postigao nevjerovatan uspjeh,šta nam možete reći o tome?
BILL:Za taj spot smo se dugo pripremali.Iako nema neke određene radnje,nego smo samo nastupali pred fanovima,trebalo se pripremiti za to.U ovaj spot je uloženo najviše novca do sada,pa tako i truda.Nismo uopšte probavali prije,nego nas je David (naš menadžer) izveo i rekao da je to samo probni snimak.Kada je završeno,rekao je da je to bio orginalni snimak.Mi smo onako,kako da kažem.....
TOM:Blehnuli u njega!
BILL:Ama šuti!
TOM:Pa,jesmo!Blehnuli smo u njega kao tele u šarena vrata!(smijeh)
BILL:Ma haj ušuti!Uglavnom,stali smo gledati u njega kao kreteni.....
GUSTAV:Pa to i jesmo....(smijeh)
BILL:Prestanite mi upadati u riječ!Da nastavim,kada smo pogledali taj snimak izgledalo je jako dobro,jer se sve dešavalo spontano.
Snimali ste na krovu bivšeg kina KOSMOS,a premijera je prikazana na TV-u u isto vrijeme kada je i u nekoliko kina prikazan spot,gdje je posjeta bila nevjerovatna.
GEORG:Da,upravo tako.Mislili smo da neće biti tolika posjećenost,međutim David nam je rekao da je Tokio Hotel samo jedan,(smijeh),i poslušali smo ga i isplatilo se.Sva zarada od toga je otišla u dobrotvorne svrhe.
GUSTAV:Tačnije djeci bez jednog ili oba roditelja.
Saobraćaj je bio zatvoren nekih tri sata u cijeloj okolini kina KOSMOS.Policija je stalno kružila oko kina,kola Hitne Pomoći su bila tu,a obezbjeđenje je bilo na nivou.
BILL:Aha.Nismo željeli auta u blizini,jer sam pjevao uživo i takav je bio snimak,a od automobila se ništa ne bi čulo,pa je saobraćaj zato bio zatvoren,ali otvorene su bile posebne ulice za to.
TOM:Prošlo je samo jedno auto,koje je bilo cijelo ispisano textom pjesme „Der letzte Tag“ i unutra su bili naši fanovi.Ali je policija ipak morala intervenisati zbog ozvučenja.
Djevojke su plesale u bikinijima,a neke su se čak skidale u toples i pokazivale vam svoje grudi.
TOM:Znaaaaaaam!Nažalost nisam to vidio....
BILL:Bilo je i bolje što nisi vidio,jer ne želim ni pomišljati šta bi se desilo.On bi ostavio gitaru i poletio toj djevojci.(smijeh)
TOM:E sad!Pa jebi ga,Bill,nisam ni ja takav konj!(smijeh)
BILL:Ma,hajde braco,zezam se.(smijeh)
TOM:Jebi se!!!!
BILL:Ma jebi se i ti!Ja tebi fino,a ti meni psuješ!Mrš!
STOP!(smijeh)Vi volite psovati,je li tako?
GUSTAV:Ma neeeeee.Oni su vam jako kulturni!
GEORG:Ne seri.Ma psujemo mi svi.(smijeh)
Kada smo već kod djevojaka,imate li neku?
TOM:Ne,a da imamo ne bismo to krili od javnosti.Predstavljamo se onakvim kakvi jesmo,iskreno pričamo o svemu,pujemo,pušimo,pijemo pred kamerama.....
BILL:Tom se hvata sa djevojkama!(smijeh)
TOM:Majmune!Ali ne stvarno,mi to sve radimo da ljudi znaju kakvi smo mi ustvari,ne prikazujemo se kao nevinašca,a na kraju ispadnemo crne ovce i zbog laži izgubimo fanove.To nam ne treba!
GUSTAV:Što si ti to lijepo rekao.......(smijeh)
A da li još uvijek Tom i Georg pozivaju djevojke u hotelske sobe?
BILL:Da,ali i to ponekad.Zapravo samo kada svako ima svoju sobu,a to najčešće tražimo u zadnje vrijeme.Tada oni mogu cure zvati u svoje sobe.Jednom je prilikom cura zalutala u moju sobu,i nije htjela izaći iako sam joj ja govorio da je ona pozvana kod Toma.Ja sam izašao tek ispod tuša.Kosa mi je bila mokra i bio sam u mantilu,a ona nije htjela izaći iz sobe,sve dok Tom nije došao i odvukao je.(smijeh)
TOM: (smijeh) Da,sjećam se toga.Ona je hodala oko Billa i govorila mu da je tako sexy kada je mokar,a ja sam umirao od smijeha.(smijeh)
BILL:Otkud to znaš?Nisi bio u sobi?Cura je prava napast.Htjela mi je mantil skinuti,dobro je pa nije naišla na Toma.(smijeh)
TOM:Pa ja bio ispred vrata,nisam htio ući!(smijeh)
BILL:Jebi se!
U našu redakciju dolaze razna pisma vezana za tvoju novu tetovažu,a to su uglavnom u kontekstu „Bill je tako hot sa novom tetovažom.“ ili „Njegova nova tetovaža me tako napali“.
BILL: (smijeh) Nisam se ja istetovirao da bi se one mogle ložiti,nego jer mi se to sviđa.Ali meni to ne smeta,drago mi je što se i njima sviđaju.
TOM:Meni je njegova nova tetovaža tako super.Istetovirao bih se i ja,ali to nekako nije moj stil.
BILL:Nije nego te je strah.......(smijeh)
TOM:Jebi se! (smijeh)
Šta vi mislite o Billovoj tetovaži?
GEORG:Meni je extra!Ali ne bih imao hrabrosti istetovirati se.
GUSTAV:Sviđa mi se,ali ne bih to nikada uradio.
BILL:Što?
GUSTAV:Šta ako mi se nešto inficira i umrem? (smijeh)
TOM:Gustav,vidiš ovo?(pokazuje mu na zid)Sad dođi ovamo i dvadeset puta lupi glavom u zid.(smijeh) Nadam se da ćeš onda doći do pameti.(smijeh)
Kakvu muziku slušate ovih dana?
BILL:RHCP!Neprestano!“Tell me baby“ i „Dani California“ su nevjerovatne!
GUSTAV:Ja preslušavam kompilaciju Mettalice.
GEORG:I ja isto.
TOM:Nemam nešto određeno da slušam,ali eto Bullet for my Valentine,RHCP,a sviđaju mi se i pjesme „Maneather“ od Nelly Furtado i „Mas Que Nada“ od Sergio Mendes i BEP-a.
Šta mislite o grupi Lordi,pobjedniku na Euroviziji 2006?
BILL:Meni su dobri,ali mi je bolja njihova pjesma „Who's your daddy?“ nego „Hard rock hallelujah“.
TOM:Ne sviđaju mi se.
GEORG:Ni meni isto.
GUSTAV:Ok su.
Ko vam se najviše svidio na Evroviziji?
TOM:Rusija i Makedonija.
BILL:Hmmmmm,dok ja skontam......
GUSTAV:Ukrajina,Makedonija i BIH.
BILL: (glasno vrišti) Da,da,da!!!!!BIH je imala fantastičnu baladu,nevjerovatno!Svidjele su mi se i Rumunija i Finska.Imam te tri pjesme na svom I-Podu.Super su.
GEORG:Rusija.Dima Bilan je super otpjevao i imao je super osmišljen nastup.
A Njemačka?
SVI: (glasan smijeh) NEEEEEEEEEEEEE!
BILL:Ne sviđa nam se pjesma! (smijeh)
Ko vam je bio favorit na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj?
SVI:Njemačka! (smijeh)
Pored Njemačke......
BILL:Brazil.
TOM:Ja volim Englesku reprezentaciju.Išao sam na nekoliko njihovih mečeva.
GUSTAV:Španija i Brazil.
GEORG:Brazil i Argentina su mi bile najdraže pored Njemačke.
BILL:Išli smo na neke njihove utakmice,ali najbolje je bilo kada su igrali za treće mjesto.
Ko vam je fudbalski uzor?
SVI:Lukas Podolski!!!!!!!!
Znate li da je on na After Party-jima stalno tražio vašu pjesmu „Schrei“?
GUSTAV:To nismo znali.
BILL:Baš nam je drago,mi njega poštujemo i volimo kao igrača,i baš je super što mu se sviđa naša muzika.
Nakon što smo o svemu popričali,imam još jedno pitanje za kraj.Da li ćete praviti još neke turneje van Njemačke i okoline?
BILL:Da.2007. godinu smo već rezervisali za potpuno,ali baš potpuno osvajanje Evrope.Malo ćemo intezivnije poraditi na junoj Evropi i Balkanskom poluotoku.Jer nam se i od tamo javlja puno fanova.2008. je godina za SAD-u i ako uspijemo malo ćemo kroz Kaliforniju.Ali Kalifornija je pod upitnikom još uvijek.
Hvala na vremenu koje ste izdvojili.Puno sreće u daljem radu.
SVI:Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tokiohotelforever.nice-forum.com
Sponsored content





TH Empty
PočaljiNaslov: Re: TH   TH Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TH
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES!!!!! :: Tokio Hotel u novinama-
Skoči na: