TOKIO HOTEL RULES!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOKIO HOTEL RULES!!!!!

Za sve Tokio Hotel Obozavaoce!!!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj se

 

 pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jelena petrovic




Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.02.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 2:22 pm

caosssss svima ja sam jelena dolazim iz sida i obozavam tokio hotel a posebno toma on mi je jakio sladak!!!!!!!!!!kisss kiss
Nazad na vrh Ići dole
Lidija




Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:33 pm

Hello ja sam Lidija! TH slusam skoro 3 god. obozavam Toma... Pitajte sve sto vas zanima!!!
Nazad na vrh Ići dole
jelena petrovic




Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.02.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 6:26 pm

CAo lidija koje si god i odakle dolazis!!!!!!!???
Nazad na vrh Ići dole
Lidija




Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimePet Mar 14, 2008 11:44 pm

92. sam i dolazim iz Leskovca
Nazad na vrh Ići dole
jelena petrovic




Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.02.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 9:50 pm

ok jel ides na koncert u arenu ja nemogu idem na neku glupu ekskurziju:(.....poz
Nazad na vrh Ići dole
jelena petrovic




Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.02.2008

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitimePet Avg 29, 2008 8:30 pm

e sorry nisam duuuugo bila vamo.......pa sam sad videla mail jbg ajd cavossssssssss e imam ja jednu dr lidiju vamo isto'92
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Empty
PočaljiNaslov: Re: pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TOKIO HOTEL RULES!!!!! :: WELCOME!!!! :: Dobrodosli-
Skoči na: